Ulubiona pora roku
Głosujemy w skali od 1-5 punktów, nie oddajemy głosów na swoją pracę.

Prezentacja prac:

Praca nr 1.


Jesień.To bardzo piękna pora roku. Drzewa sa bajecznie kolorowe. Spacery w słoneczny jesienny dzień dają ukojenie wesoły ..dużo zabawy wsród liści...zbieranie kasztanów tez daje dużo frajdy wesoływesoływesołyPraca nr 2.


Wybrałam wiosnę, ponieważ kojarzy mi się z radością i uśmiechem. Dni stają się dłuższe i cieplejsze, przyroda odżywa i wszędzie robi się kolorowo! A poza tym można już nosić swobodniejsze i lżejsze ubranka wesołyPraca nr 3.


Wybrałam Wiosnę, gdyż o tej porze roku wszystko budzi się do życia. Jest barwnie, żywo i radośnie. Dlatego jest moją ulubioną.Praca nr 4.


Stylizacja wykonana na zimę.,)
Zima jest moją ulubioną porą roku. To wtedy mogę ubierać botki, kozaki a w połączeniu z sukienkami czy spódnicami wyglądają cudownie. Uwielbiam nosić milusie swetry, kardigany. Zimą odżywam i mam najwięcej energii do działania. Właśnie w tym okresie doceniam życie podwójnie, może to też wpływ świąt które wtedy przeżywamy...To zimą dzieje się MAGIA, której nie ma w innych porach roku.Powodzenia! bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM